Працевлаштування за кордоном

Послуги

Робочі вакансії в Польщі, Чехії, Угорщині різноманітні, а це значить, що ви зможете знайти роботу, яка підійде саме вам. Для прикладу, в залежності від кваліфікації та спеціальності, ви зможете отримувати від 12 000 до 50 000 гривень.

Наша компанія працює тільки з перевіреними закордонними роботодавцями, які гарантовано запропонують офіційне працевлаштування для українців за трудовим договором або договором підряду. Наше підприємство вже встигло зарекомендувати себе як надійний партнер і відповідальний агент на ринку працевлаштування, що підтверджується наявністю державної ліцензії на цей вид діяльності (Ліцензія МСПУ № 1473 від 02.12.2016) і договорами з компаніями-роботодавцями за кордоном.

Від вас буде потрібно тільки:

  1. Відправити нам резюме, в якому буде зазначена коротка інформація про вас, ваш досвід роботи та освіту, а також ваші контакти, за якими ми зможемо з вами зв’язатися (або заповнити Анкету).
  2. Дочекатися, поки наші співробітники переглянуть вашу заявку і підберуть для вас відповідну вакансію.
  3. За необхідності — пройти співбесіду з потенційним роботодавцем.
  4. Підписати контракт і оформити необхідні документи
  5. Отримати візу і відправитися на роботу.

Якщо ви не знаєте, як виїхати на роботу за кордон і жодного разу в житті не оформляли візовий документ, наші фахівці допоможуть вам. Ми заздалегідь підготуємо вас до поїздки, оформивши всі необхідні документи і забронювавши квитки. В країні працедавця Вас зустрінуть координатори — ми супроводжуємо весь процес.

Щодо Польщі — територіальна близькість з Україною допоможе вам приїжджати до своїх рідних на будь-які свята. Схожість польської та української культури, а також національного менталітету, дозволять вам швидше адаптуватися як на роботі, так і в самій країні.

Якщо вам потрібна сезонна робота в Польщі, то в весняно-літній період її тут багато: від пакувальників і складальників овочів, фруктів, ягід до контролерів і механіків на розважальних атракціонах.